Organizujemy PIKNIK RODZINNY W CIEPLICACH!


Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Nasze Stowarzyszenie, Parafię Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach i Stowarzyszenie Święta Matki.

Na sobotę 16 września 2023 r. na placu wokół kościoła Matki Bożej Miłsierdzia od godz. 14:30 przygotowujemy wiele atrakcji dla: "DUŻYCH I MAŁYCH". ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY!

Piknik poprzedzi Marsz dla Życia i Rodziny, który wyruszy o godz. 14:00 z Pl. Piastowskiego (wejście do Parku Zdrojowego obok budynku Politechniki). W drodze swoją grą akompaniować nam będzie Orkiestra Dęta KWB TURÓW. Po dotarciu rozpocznie się czas gier, zabaw, smacznych posiłów, koncertów, czas radosnego bycia ze sobą i dla siebie. Podczas koncertów zaprezentują się uczniowie z "Katolika". W programie jest także otwarcie nowych sal lekcyjnych w budynku szkolnym, gdzie uczą się dzieci w prowadznej przez nas Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze. Jeszcze raz: ZAPRASZAMY wszystkich uczniów, rodziców, zapraszamy całe WASZE RODZINY! A Wy zaproście Waszych sąsiadów i znajomych!

Podczas Pikniku rozprowadzane będa tzw. "dachówki", przeznaczone na remont dachu kościoła przy PCK 23. Każda dachówka otrzymuje nagrodę, a ponadto na zakończenie Pikniku, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody główne.

Sponsorem "Pikniku Rodzinnego w Cieplicach" jest: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

ZAPRASZAMY!

Szczegóły na plakacie!