Gimnazjaliści z Pankracego znów w czołówce

Wyniki szczegółowe egzaminu gimnazjalnego naszych uczniów i naszej Szkoły na tle wyników szkół gimnazjalnych w Jeleniej Górze.

Zamieszczamy wyniki szczegółowe tegorocznego egzaminu gimnazjalnego naszych uczniów. Poniżej możemy porównać średnią naszej Szkoły podaną ze staninem. Oceny podawane w staninach dzieli się na niskie (1-3), średnie (4-6) i wysokie (7-9).

Gratulujemy naszym Absolwentom! Kolejny raz osiągnęli wyniki, które klasyfikują naszą Szkołę w staninach wysokich, co daje nam drugie miejsce w Jeleniej Górze (powiat grodzki) i powiecie ziemskim (powiat jeleniogórski).

Godny zauważenia jest najwyższy wynik uzyskany w Jeleniej Górze z historii i WOS-u: 71,2!

Gratulacje dla uczniów i nauczycieli tych przedmiotów: pani Małgorzaty Bak i pana Jana Kozłowskiego.

Szczegółowe wyniki szkół gimnazjalnych można przeanalizować klikając w TU – Miasto Jelenia Góra lub TU – powiat jeleniogórski.